Osobní a obrázkové geocoiny

Spousta kačerů by ráda pustila do světa svůj osobní geocoin. Ani toto není problém, umíme na kolečko  ze speciálního trvanlivého materiálu vygravírovat nejenom obrázek, ale i kresbu, nebo fotografii. Materiál je černý 3 mm silný plasto hliníkový sendvič s extémní trvanlivostí v exteriéru. Standardní průměr je 55 mm (není podmínkou). Nekulaté tvary už umíme vyrobit také. Technologií CNC obrábění zvládneme prakticky libovolné tvary. Přesto, že se jedná o kusovou výrobu,  cena jednoho kusu je pouze  235,- Kč vč. trackovacího čísla.

– Stejnou technologii lze použít, pokud se Vám Váš cestovatel ztratí, nebo ho někdo ukradne. Rádi Vám uděláme repliku. Vy můžete pokračovat dál a digit_gps si „retrívne“ další kousek do sbírky. Z ceny se asi nezhroutíte, bude  80,- Kč a za další identický kus 60,- Kč. ( Pokud budete chtít složitý grafický návrh, bude cena dohodou)

Ještě levnější technologií je gravírovaný obrázek na plexi. Motiv lze vyplnit barvou na modely a replika coinu je na světě.  Cena prvního kousku 50,-Kč a další identický 40,-Kč. K tomu krycí fólie na zadní stranu zdarma. (výběr z cca 50 barev)

– Chcete CWG cestovatele? Žádný problém, aby si ho někdo nespletl s turistickou známkou, je větší a silnější – průměr má 58mm a tloušťku 13mm, prostě docela macík. A cena? Pokud si u nás necháte dělat cwg pak pouze 155,- Kč, jinak 185,- Kč.  Text na rubové straně je v podstatě libovolný.

Nelíbí se Vám brouk na Travelbugu? Je to sice stylový originál, ale okoukaný.  Náš brouk je broukovatější a v barvě  zelené  nebo  černé. Nová cena 135,- Kč a od pěti kousků Vám uděláme zdarma i jiný design. V ceně je gravírování Vašeho nicku.  Levná varianta je gravírování do plexi, je to v současnosti nejlevnější cestovatel na trhu. Cena 100, – Kč

Czech gemstone

V minulém roce nás inspiroval krásný kus žuly s názvem Czech stone.  Jako raritní geocoin nemá chybu, ale my nechceme dělat sériovou výrobu, a proto Czech Gemstone. Materiálem  je vysoce kvalitní JASPIS v několika podobách, MOKAIT a SODALIT. „Donut“ je  kruhový, průměr 30 mm nebo čtvercový, strana 35 mm. Umíme si představit marnivou kačerku s donutem na kožené šňůrce na krku.

Jedná se o kusovou výrobu z přírodního materiálu. Jednotlivé donuty jsou jak rozměrově tak i barevně nestejné. Pro zjednodušení budeme rozlišovat donuty podle barvy. Béžový žíhaný – kulatý – 165,-Kč   hranatý – 190,-Kč.  Další je Okrový  – kulatý – 175,-Kč a jako poslední je modrý185,-Kč. Kulaté donuty mají na lícové straně nápis „Czech Gemstone“ a dole uprostřed znak geocachingu, na rubu „trackovací číslo“, „track at Geocaching.com“ a Váš nick, nebo libovolný text do 10-ti znaků. Hranatý donut je podobný, pouze na lícové straně je „Czech Gemstone Geocoin“ a v dolní části ještěrka. Součástí dodávky je kožená šňůrka na pověšení na krk, barevná kartička s fotografií donutu a trackovací a aktivační číslo. Pokud si objednáte tři libovolné kousky, čtvrtý  dostanete zdarma  – bez popisu a trackovacího čísla, ale se šňůrkou. Poštovné doporučenou zásilkou do dvou kusů 45,-Kč, jinak 60,- Kč.  Ostatní info emailem.

Czech Gemstone s broukem.  Tady je donut spojený nerezovým řetízkem s destičkou (jako TB) a veškeré texty jsou pouze na destičce. Ceny jsou stejné jako u samotných donutů.

Ukázky našich výrobků