Jak to dělám já

výroba CWG
výroba CWG

Czech Wood Geocoin je dřevené kolečko o průměru 35 mm x 7 mm. Obě strany kolečka jsou gravírované laserem, na rubu každého kolečka je logo GS, název a rok výroby, na přední straně je obrázek a text dle přání majitele kolečka. CWG vytvořili koncem roku 2005 Poník a JPAgeo jako personalisovanou variantu oficiálních Geocoinů.

Je to poměrně jednoduché. Pošlete emailem obrázek motivu na CWG, nebo se dohodneme na nějakém motivu z mé databáze. Připravený náhled odsouhlasíte a během cca. dvou dnů budou vyrobené. Po předchozí domluvě Vám můžu udělat i CWG "na počkání", nesmí jich být více jak 100 kusů. Cena je obvyklá jako u jiných výrobců - smrk 6,50Kč, masivy 7,-Kč a buková větev 8,-Kč.

Traveltagy a coiny
Traveltagy a coiny

Kolik vašich cestovatelů zmizelo v "temném propadlišti dějin? Přemýšlel jsem nad smysluplnou náhradou, která by byla pěkná, ale nelákala "sběratele".

Kdo z vás "pustí" do světa origo minci za 400 a více korun? Dá se vyrobit poměrně pěkná kopie z laserem gravírované nerezi. Možnosti jsou 35mm, 50mm a 55mm, vše tloušťka 2,5mm.

Další možností je klasický TB na klasické "psí známce". Tato varianta je pro "zmizelé cestovatele". GS nemá žádný problém s použitím čísla ztraceného coinu nebo s číslem novým, ale nesmí tam být text  TRAVELBUG.


První coin mé výroby. Materiál kalená a leštěná nerez tl.1,2mm. Gravírování opět fiber laserem, tedy žádná barva, ale opravdové gravírování. Velikost 70x30mm + kuličkový řetízek se spojkou. Coin má vlasní ikonu.

Čtyři barevné mutace držáčků geocoinů. Tento tvar je výsledek několika verzí držáčků a jsou na něm vychytané všechny "mušky". Vhodné pro velikosti 40 - 65mm. Cena 20,- Kč/kus

<-    Dokonce i hranatý coin dobře drží.

kešky
kešky

Každý z nás by chtěl při svých výpravách za keškama nacházet jenom "vymazlené" úkryty se stylovými krabičkami, logbooky se spoustou místa a samozřejmě hromadou CWGček a coinů. Realita je samozřejmě jiná. Ono je totiž něco jiného zakládat novou kešku a úplně něco jiného se o ní starat.

Pokud nejsou naše nároky na originalitu moc vysoké, použijeme PET prefabrikát . Dají se koupit v několika velikostech, pasují na ně uzávěry od limonád, jsou extrémně pevné, vodotěsné a hlavně levné.
šroubovka
šroubovka

Šroubovka použitý materiál je klasický šroub M12 až M32. Na obrázku M12 a pro srovnání je vedle opravdový šroub.

logbooky - základní řada
logbooky - základní řada

Do keše patří logbook, ale jaký. Nejlépe takový, aby dlouho vydržel. Papírová rolička to není.

V současné době již nic neprodávám, pouze vyrábím nové zajímavé věci. Jejich výběr je na této stránce, ale je toho mnohem víc a tak mě neváhejte kontaktovat.